in

Robert Berisha dhe partnerja e re shpërthejnë në puthje dhe përqafime (FOTO)

Robert Berisha dhe partnerja e tij e re, Laureta Maqedonci po jetojnë një romancë të fortë dashurie.

Ata nuk ngurrojnë që në rrjetet sociale të ndajnë fotografi në momente të ndryshme.

Çifti më i ri i showbizit tashmë po shijoë pushimet e para së bashku, jashtë vendit.

Roberti dhe Laureta janë ‘arratisur’ në Turqi, dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes postimeve në rrjetet sociale.

Në profilet e tyre në “Instagram” nuk mungojnë fotot romantike ku dyshja duken më të dashuruar se asnjëherë.

Ata kanë publikuar së fundmi në llogaritë e tyre në “Instagram”, disa foto nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ku shihen duke shkëmbyer edhe puthje e përqafime.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

A konfirmon Mikela ndarjen nga Erioni?

Familja gëzohet me trinjakë, pas javë terapie, kthehen shëndoshë e mirë në shtëpi