Connect with us

Positivity Minds

Robert Berisha dhe partnerja e re shpërthejnë në puthje dhe përqafime (FOTO)

Latest

Robert Berisha dhe partnerja e re shpërthejnë në puthje dhe përqafime (FOTO)

Robert Berisha dhe partnerja e tij e re, Laureta Maqedonci po jetojnë një romancë të fortë dashurie.

Ata nuk ngurrojnë që në rrjetet sociale të ndajnë fotografi në momente të ndryshme.

Çifti më i ri i showbizit tashmë po shijoë pushimet e para së bashku, jashtë vendit.

Roberti dhe Laureta janë ‘arratisur’ në Turqi, dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes postimeve në rrjetet sociale.

Në profilet e tyre në “Instagram” nuk mungojnë fotot romantike ku dyshja duken më të dashuruar se asnjëherë.

Ata kanë publikuar së fundmi në llogaritë e tyre në “Instagram”, disa foto nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ku shihen duke shkëmbyer edhe puthje e përqafime.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.