Connect with us

Positivity Minds

Roma përfshihet nga flakët. Banorët: Dëgjuam shpërthim të fuqishëm (VIDEO)

Latest

Roma përfshihet nga flakët. Banorët: Dëgjuam shpërthim të fuqishëm (VIDEO)

Itali- Kryeqyteti italian, Roma, u përfshi nga flakë gjigante pasditen e sotme.

Zjarri shpërtheu në zonën e Via Casilina, duke përhapur një re gjigande tymi që alarmoi autoritetet.

Reja e tymit dhe smogut u përp më pas në Centocelle, Cinecittà dhe rrethin Appio.

Zjarrfikësit shkuan në vendin e ngjarjes dhe ende po përpiqen që të shuajnë flakët. Nuk dihet se si nisi zjarri, por shumë njerëz pranë zonës kanë dëshmuar se kanë dëgjuar një shpërthim të madh papara se të shinin renë e tymit, prandaj dyshohet që mund të ketë nisur nga ndonjë përplasje makinash.

Megjithatë gjithçka pritet të sqarohet pas shuarjes së flakëve dhe këqyrjes së vendngjarjes.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.