in

Romeo Veshaj dhe Olsi Bylyku shkëmbejnë puthje ‘pasionante’ në buzë

Ka ndodhur tashmë! Dy aktorë të njohur, Olsi Bylyku dhe Romeo Veshaj janë puthur në buzë. Ka ndodhur te emisioni “Më lër të flas”.

Olsi dhe partnerja e tij Egli Tako, janë dy nga të ftuarit e radhës në emisionin e binjakëve Veshaj që transmetohet të premten, por episodi është regjistuar disa ditë më përpara. Në promon e emisionit të publikuar ditën e sotme, Romeo dhe Olsi shihen duke u puthur në buzë.

Nuk dihet nëse ata kanë rikrijuar puthjen e Donaldit me Bora Zemanin gjatë “Big Brother VIP” apo ka qenë thjesht një skeç.

Olsi dhe binjakët kanë treguar se njihen prej vitesh dhe kanë raporte shumë të mira shoqërore.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Vuçiç dhe Kurti ashpërsojnë tonet. Vuçiç: Kosova të mendojë mirë. Nuk ka më dialog!

Këngëtari me famë botërore, bën simbolin e Shqiponjës në koncertin madhështor