in

Ronela Hajatit i dalin ‘tulat’ në këtë veshje të ngushtë!

 

Ronela Hajati, është njëra nga artistet më të dashura për audiencën.

Që nga paraqitjet e saj të para në skenë, ajo solli diçka ndryshe që natyrisht e bëri publikun për vete.

Me kalimin e viteve ajo u bë njëra nga këngëtaret më të pëlqyera duke qenë kështu në top-kërkesat e publikut.

E se fundmi këngëtarja ka shtuar goxha peshë.

Kjo vërehet edhe në postimin e fundit në Instagram.

E veshur në mënyrë unike, ajo qe bie në sy janë ‘tulat’ qe i shfaqen në këtë veshje. /ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Me poza provokuese mbi shtrat, Megi Pojani i’a vë “flakën” rrjetit

Pl*gosi dy bashkatdhetarë dhe një italian, merr fund arratia e shqiptarit! Tentoi të vetëdigjej, por…