Connect with us

Positivity Minds

Rrëfehet Missi serb që u martua me sheikun arab: Jetoj në harem! Burri im ka 147 gra

Latest

Rrëfehet Missi serb që u martua me sheikun arab: Jetoj në harem! Burri im ka 147 gra

Jelena Bin Drai dhe burri i saj sheiku arab Saeed Bin Drai kanë katër fëmijë.

Ish-Miss Jugosllavia, një nga femrat më të pasura serbe është e martuar me Sheikh Saeed Bin Drai për 13 vite. Nga kurora e dashurisë së tyre kanë lindur katër fëmijë.

Në një intervistë, ish-missi zbuloi detajet e një dasme sekrete që ndezi publikun kur u bë publike. E gjithë dashuria e tyre shënohej nga një numër.

“Ne u martuam më 4 prill në orën katër pasdite. Ne jemi në lidhje për katër vjet, numri i fanellës së Saeed kur luan polo është 4, dhe ne kemi katër fëmijë”, tha ajo në një intervistë për Hello.

Për shkak të interesit të madh të publikut, martesa u bë në fshehtësi të madhe në fund të dhjetorit 2007 në shtëpinë e babait të Saeed në prani të familjarëve më të afërt.

Një ceremoni martesore për 300 të ftuar, të ardhur nga e gjithë bota, u organizua në muajin prill. Ata respektonin zakone të shumta, si arabe ashtu edhe serbe.

Ajo kishte veshur një fustan nuseje prej mëndafshi dhe dantelle, dhe i përmbahej zakoneve, kështu që kishte veshur diçka të re, diçka të vjetër, diçka të huaj, diçka blu dhe të kuqe. Torta e dasmës ishte bërë në formën e tre topave të mëdhenj të vendosur mbi njëri-tjetrin, të lidhur me lule dhe peshonte më shumë se 30 kilogramë.

Dasma u festua për tre ditë, dhe të sapomartuarit më në fund i qërasën të ftuarit me një udhëtim në shkretëtirë.

Edhe pse jeta e saj sot tingëllon si një përrallë moderne, fillimet nuk ishin as aq magjepsëse. Jelena ka shpjeguar se jeton mes haremit dhe burri i saj ka 147 gra…

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.