Connect with us

Positivity Minds

Rrënqethëse! Djali i ndërroi jetë pas përplasjes me motor, babai: Ju lutem ktheni celularin, kemi kujtime të bukura

Latest

Rrënqethëse! Djali i ndërroi jetë pas përplasjes me motor, babai: Ju lutem ktheni celularin, kemi kujtime të bukura

jë përplasje tragjike ndodhi me motor pak ditë më parë në aksin rrugor “Belsh – Kuçovë”, në fshatin Marinës.

Orgito Musai, 15 vjeç, ishte duke udhëtuar me motor bashkë me shokun e tij kur të dy u përplasën nga automjeti që iu vinte përballë.

Babai i të ndjerit ditën e sotme ka shpërndarë në redaksitë e mediave një kërkesë për qytetarët. Ai ka treguar se ditën e aksidentit në vendin e ngjarjes është marrë gabimisht telefoni i 15-vjeçarit.

Babai lutet që kushdo e ka gjetur, t’ia kthejë familjes pasi në telefon kanë kujtime të bukura me 15-vjeçarin. Ai ofron edhe shpërblim për ata që i gjejnë telefonin.

“Jam Babai i Orgito Musait 15-vjeçarit që u aksidentua me motor dhe si pasoj humbi jetën para 10 ne Belsh me dt 20/06/2022.

Në vendin e ngjarjes është marrë gabimisht telefoni i djalit tim.

Ju lutem kushdo që e ka gjetur të ma kthejë se kam shumë kujtime të bukura me Orgiton. Kundrejt çdo shpërblimi nr. i tel 0682260495.“

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.