Connect with us

Positivity Minds

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë, shikoni çfarë i bëri vajza e Mark Frrokut

Latest

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë, shikoni çfarë i bëri vajza e Mark Frrokut

 

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindje. Ajo mbush 35-vjeç.

Urimet për aktoren kanë nisur me të hyrë mesanta, por i pari urim që është shfaqur në profilin e Instagramit të Rudinës është ai i vajzës së partnerit të saj, Markut.

Erta Frroku, babai i saj dhe shumë miq të tjerë i kanë bërë surprizë me fishekzjarre Rudinës në derën e shtëpisë.

Rudina është nënë e një vajzë, Viktorias të cilën e ka nga martesa e mëparshme dhe ajo është shprehur se është e gatshme të ketë një fëmijë tjetër me Markun, babin e tre fëmijëve. Me këto të fundit, Rudina ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speciale

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.