in

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë, shikoni çfarë i bëri vajza e Mark Frrokut

 

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj feston sot ditëlindje. Ajo mbush 35-vjeç.

Urimet për aktoren kanë nisur me të hyrë mesanta, por i pari urim që është shfaqur në profilin e Instagramit të Rudinës është ai i vajzës së partnerit të saj, Markut.

Erta Frroku, babai i saj dhe shumë miq të tjerë i kanë bërë surprizë me fishekzjarre Rudinës në derën e shtëpisë.

Rudina është nënë e një vajzë, Viktorias të cilën e ka nga martesa e mëparshme dhe ajo është shprehur se është e gatshme të ketë një fëmijë tjetër me Markun, babin e tre fëmijëve. Me këto të fundit, Rudina ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie speciale

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Vala e të nxehtit afrikan godet Shqipërinë, meteorologia e njohur parashikon si do të jetë moti sot dhe kthesa e madhe që merr në fundjavë

Të shtëna me a*më në një plazh, pl*goset një person