in

“Sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja”/ Vajza e Bujar Nishanit publikon foton e shumë viteve më parë dhe i prek të gjithë me dedikimin e saj

 

Vajza e ish-Presidentit të ndjerë, Bujar Nishani, Fiona, ka publikuar ditën e djeshme një fotografi të rrallë me të atin. Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” një imazh nga fëmijëria, kur babë e bijë shfaqen me pushime, ku Fiona, shumë e vogël, e përqafonte të atin e gëzuar.

“Sa e qetë ndihesha kur flisja me ty, sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja, faleminderit babi”, ka shkruar Fiona përmbi foton emocionuese.

Pak ditë më parë, ajo kujtoi kohën kur i ati ishte president, me një foto ku kanë pozuar së bashku.

Kujtojmë që Bujar Nishani u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare më 28 maj. Ai vdiq në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Saranda 45 minuta më afër Tiranës, hapet përfundimisht rruga Kardhiq-Delvinë

‘Më tha se i pëlqente vajza te byrektorja, takoi babain e saj’. Vr*sja e Martin Çeços, flet shoku i ngushtë