in

Saliu Po “Plas” Nga Inati/ Me Lindën Te Pallati Mbretëror, Ja Çfarë Thonë Në Spanjë Për Ramën…

Po zhvillohet në Spanjë Samiti i NATO-s. Me këtë rast, Mbretërit Felipe dhe bashkëshortja Mbretëresha Letizia, kanë hapur dyert e Pallatit Mbretëror për të festuar një darkë historike.

Kryeministri i Shqipërisë së bashku me Linda Ramën u pritën nga monarkët ndërsa mediat e Spanjës nuk kanë kursyer elozhet dhe vlerësimin maksimal për “çiftin Rama”.

“Një njeri shumëplanësh që e ka zhvilluar punën e tij profesionale në fusha të ndryshme nga njëra-tjetra si reklama apo piktura. Ai gjithashtu ka luajtur basketboll profesionalisht dhe është rimartuar me Linda Ramën, e cila ka zgjedhur një veshje bardh e zi për darkë”– shkruajnë mediat vendase për kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rama Si Një Lider Global, Takim Miqësor Me Presidentin E SHBA, Joe Biden. E Përqafon…

Të Gjithë Shqiptarët Donin Ta Shikonin! Ja Gjërat Që S’dimë Për Moderatoren e Famshme Aida Shtinon..!!