in

Sarah Berisha realizon me shoqet një video që mund ta bëni edhe ju me shoqërinë

 

Blogerja e njohur, Sarah Berisha është një prej blogereve më kreative dhe njëkohësisht është shumë lehtë për ta kuptuar dhe për të realizuar gjërat që ajo bënë.

Nëpër videot e saj mund të shihni truqe të ndryshme të cilat mund të ju shërbejnë në dukjet tuaja e të cilat janë të thjeshta, shkruan”Kosovarja”.

Por, ndryshe nga herat e tjera, Sarah ka realizuar një video me shoqet e saj mjaftë interesante dhe të bukur.

Ajo bashkë me shoqet e saj po pini nga një shoc, në një natë të bukur vere, dhe mënyra e realizimit nuk është shumë e vështirë.

Këtë mund ta bëni edhe ju me shoqërinë tuaj.

Shiko videon:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

‘Mbreti i zemrës time’! Getoari feston 40 vjetorin, Marina i bën urimin e veçantë

Nuk do ta besoni se çka ishin mes vete Robert dhe Vjosa Berisha