in

Shkojnë të drekojnë në Radhimë, turistëve ju ndodh ajo që nuk e prisnin, përfundojnë në spital të

5 turistë të huaj dyshohet se janë helmuar ditën e sotme.

Ata kishin shkuar për pushime në Vlorë dhe vendosën të konsumonin drekën në zonën e Radhimës.

Sipas mediave raportohet se ata u ndjenë keq dhe vendosën të paraqiten në spital me shenja helmimi.

Nuk dihet ndërkaq se ku kanë përfunduar inspektoriatet shtetërore e sidomos AKU e cila në këtë sezon vere me temperatura kaq të larta nuk duket askund.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çfarë po ndodh? Pas akuzave se po përpiqet ta tërheqë në luftë, Rusia bën veprimin e papritur për Bjellorusinë

Tragjike! Foshnja 5-muajshe qëllohet me armë zjarri në kokë