in

Shkurte Gashi vishet ngushtë në fustan elegant, ekspozon turpin si ‘peshk’

 

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma.

Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të ngushtë e elegant, Shkurta ekspozon turpin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zgjidhet Miss Shqipëria/ Ja kush është 17 vjeçarja që fitoi kurorën

Nora shfaqet provokuese në shoqëri të dy meshkujve simpatikë