in

Shqipëria ‘digjet’, në Korçë bie breshër!

 

KORÇË- Shqipëria, por jo vetëm, po ‘digjet’ nga temperaturat e larta. I nxehti afrikan ndjehet kudo.

Por moti ka kapriçiot e tij edhe në një vend të vogël si i yni.

Në Korçë sot ra një stuhi breshëri. Dhe jo breshër dosido, por kokër madh.

Sinoptikanët kanë paralajmëruar ditë akoma më të nxehta, por për breshën nuk kanë thënë gjë! /noa.al

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aksident në qendër të Shkodrës, përplasen tre automjete

‘Jam në ditët e fundit. Dua të dhuroj 720 mijë euro’! Vlonjati bie pre e mashtrimit në internet dhe paguan 20 mijë euro