in

Shqipëria e “pushtuar” nga i nxehti afrikan, në Korçë ndodh fenomeni i rrallë/ Bllokohen rrugët nga breshëri, qytetarët detyrohen të… (Video)

I nxehti afrikan ka përfshirë Shqipërinë prej disa ditësh, por duket se në disa zona të vendit rrebeshi i breshërit nuk ka munguar ditët e fundit.

Siç shihet edhe në video, fshati Rrëmbec në Maliq, por edhe në disa fshatra të Bilishtit, rrugët janë zbardhur nga breshëri.

Ndërkohë disa qytetarë kanë fikur edhe makinat në rrugë pasi ka qenë e pamundur që të ecnin në kushtet atmosferike.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nga dashuri në “ferr”/ I riu shqiptar i nxin jetën brazilianes, i bllokon pashaportën dhe e gjobit, si u çmend pasi zbuloi videot intime

32-vjeçari ia ngacmon sek*ualisht gruan vëllait që gjendet në Zvicër