in

Shqiptari gjen kuletën me 7 mijë euro në rrugë, veprimi i tij të bën të qash.

Nje shqiptar nga Kosova, i quajtur Taulant Baftjaraj, që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar te gjitheve.Ai ka gjetur në një rrugë në Gjermani një kuletë me para në vlerë prej 7000 eurosh dhe më pas e ka dorëzuar në pol ici.Kjo konfirmohet edhe nga dokumenti i policisë gjermane që saktëson shumën e parave dhe gjestin bujar të djaloshit kosovar.“Diqka qe nuk asht e jotja nuk te takon ty edhe pse duhet shumm njers me derdh per ato pare?Ma mir me ndje rs e hallall e me u kan i qet nzemer” ka thene Taulanti për këtë gjest të tij

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Çifti i kthyer nga Amerika pas 25 vitesh: Në Shqipëri jo vetëm që jetohet, por bëhet edhe qejf

E njohu në rrjete sociale, ajo që zbuIuan pasi u martuan i Ia pa fjalë te dy!!