in

Si asnjëherë me parë, Ariana Fejzullahu ekspozon trupin në bikini, barku i saj merr vëmendjen!

 

 

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet

Ajo se fundi po i shijon pushimet me familje në një vend luksoz.

Nga atje, Ariana ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur veç me bikini, në këtë imazh Ariana ekspozon turpin e saj si të ishte e një 20 vjeçarje.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, barku i Arinanës në këtë imazh po duket ‘petë’. /ORAinfo/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të veshur kaq shkurt, nuk e kemi parë asnjëherë Engjëllushën!

LAJM FANTASTIK për Tiranën dhe Shkupin: Me 170 vota PRO, Bullgaria heq VETON për Maqedoninë e Veriut