in

Si dy pika uji, kaq shumë ngjason Arbana me të atin

 

Arbana Osamni, padyshim që është njëra nga moderatorët më të dashura.

Ajo u bë e njohur edhe më shumë që ku nisi të preznatojë, formatin e njohur Big Brother.

Pëveç jetës profesonle, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke u kujdesur shumë për djemët e saj.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të bukur me babain e saj, duket qartë se Arbana është kopje e të atit./ORAinfo/

Shiko foton:

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bora nis pushimet, ky është personi që po e shoqëron

Luana nga deti, shfaqet fort supers*ksi