Connect with us

Positivity Minds

Si rrallëherë në protestën e Berishës edhe bashkëshortja Liri Berisha. Pranë qëndron edhe Monika Kryemadhi

Latest

Si rrallëherë në protestën e Berishës edhe bashkëshortja Liri Berisha. Pranë qëndron edhe Monika Kryemadhi

 

Tiranë- Vazhdon protesta e thirrur nga lideri demokrat Sali Berisha në Tiranë.

Si rrallëherë, bashkë me të, në krahun e tij të djathtë ndodhet edhe bashkëshortja, Lirie Berisha.

Bashkë me ata janë edhe eksponentë të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dhe nënkryetari, Petrit Vasili. Protestës i janë bashkuar edhe deputetët kritikë si Grida Duma etj.

Ndërkohë intelektualë, studentë, shoqëria civile etj kanë marrë fjalën në podium.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.