in

Sinan Hoxha del nga vetja në mes të koncertit, merr mikrofonin dhe shan keq serbët (Video)

Sinan Hoxha është një ndër këngëtarët më të dashur për shqiptarët, brenda dhe jashtë vendit.

Së fundmi ai ka qenë duke performuar në një kocert në në Michigan në SHBA, ku në eufori e sipër këngëtari dëgjohet duke sharë.

I përfshirë nga patriotizmi mes shqiptarëve të SHBA-së, Sinan Hoxha nuk përmbahet dhe shan të gjithë serbët nga nëna.

Kjo video po qarkullon me shpejtësi dhe patjetër që nuk mungojnë edhe kritikat e shumta.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Nëna dhe djali humbën jetën në aksidentin në Berat, eksperti: Shpejtësia ishte normale, barriera ishte jashtë standardeve

Temperatura të larta deri në 39°C, mësoni si do të jetë moti sot