in

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

Shqipëria dhe Kosova nuk do të kenë më kontrolle në kufi. Lajmi bëhet i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili thekson se kjo marrëveshje mes dy vendeve do të zbatohet për gjatë gjithë vitit, jo vetëm në periudhën e sezonit turistik.

Analisti Kreshnik Spahiu ka reaguar në rrjetet sociale ku shkruan se sot i është bërë një ëndërr realitet.

Postimi i plotë:

Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet:

Kosovë-Shqipëri pa kufi

Faleminderit Zot

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rrezikojnë mbytjen 4 të mitur, dërgohen me urgjencë drejt spitalit

“Më ke shkrirë në dru se nuk të mbajta nipin me arrest shtëpie”, Adelina: Ia kisha borxh?