in

Stresi reagon pas rr*hjes së BMT: I kam inat k*rcënimet, videon e çova në Prokurori

Tiranë- Pas publikimit të videos për rr*jen e BMT, reagon reperi Stresi.

Ai ka deklaruar se as që e ka prekur kundërshtarin e tij. Në një lidhje ‘live’, Stresi ka theksuar se i ka shumë inat kërcënimet.

“Ne i kemi inat kë*cënimet, sepse kemi motra, vëllezër, nënë, baba, dalin nëpër Tiranë, ku iu merret vesh këtyre se janë njerëz të çmendur, kërcënojnë: ‘Do të v*as’, ‘Po jetoj për të ardhur në Shqipëri për të të v*arë’. Ne kur e marrim vesh që janë në Shqipëri pastaj, veprojnë njerëzit se unë as nuk e kam prekur me dorë atë legen”, thotë Stresi, raporton Telegrafi.

Reperi i njohur nuk e ka lënë me kaq, pasi ka thënë edhe dy fjalë për autoritetet.

“Këta kopilët e shtetit nuk shohin kërcënimet e tjetrit, por vijnë e pyesin; ‘Pse e ke rr*hur’. E kam rr*hur o vëlla sepse ti si shtet nuk je i aftë të mbrosh robin tënd. Unë i kam dërguar videot në Prokurori dhe iu kam thënë: ‘Shikoni se ky njeri është 40 vjeç, më merr në telefon nga Italia, më thotë që do të vij në Shqipëri dhe ‘do ju v*as’, tani shoh që vjen në Shqipëri dhe s’merret asnjë lloj mase, si qenka ky muhabet kështu”, përfundoi Stresi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Parlamenti Evropian miraton rezolutën për njohjen reciproke mes Kosovës dhe Serbisë

Ndjekësi i thotë: ‘Mjerë ai që të ka humbur ty’! Përgjigja e Aleksia Peleshit do iu habisë