in

Stuhia në Sarandë/ E zuri poshtë tenda mbrojtëse e kalçetos, ndërron jetë 22-vjeçari (EMRI)

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Sarandë ku një 22-vjeçar humbi jetën.

Sipas informacioneve të riun Armando Kazma e zuri poshtë tenda mbrojtëse e një kalçetoje, duke i shkkaktuar pl agë të rëndë.

Fillimisht i riu mbeti i pl agosur dhe u transportua në spital dhe më pas ndërroi jetë.

Rikujtojmë se qyteti i Sarandës u përfshi nga një stuhi e fortë që rrë zoi edhe tendën.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Detaje nga aksidenti në Tepelenë/ Po ktheheshin nga Greqia drejt Tiranës, fuoristrada e gruas dhe dy fëmijëve përplaset nga furgoni

Ma*akra me 3 v*ktima në Athinë, zbardhet dinamika, ja si nisi sherri mes trafikantëve shqiptarë