in

Suarez kap Messin në gjumë dhe bën shaka. Ja çfarë i shkruan

 

SPANJE – Luis Suarez dhe Messi vazhdojnë të gëzojnë pushimet në ishullin e Ibizës me familjet e tyre përkatëse.

Ata janë miq dhe kurdoherë bashkë. Kjo edhe pse bashkëshortet e tyre janë shoqe të ngushta.

Suarez ka kapur në një moment Leon duke fjetur dhe e ka postuar foton në profilin e tij në Instagram, ku ka shkruar: “A të zë gjumi babi? Është ora 18:09!”.

Pas postimin kanë vërshuar qindra komente.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

S’po më besohet! Këngëtari Ylli Limani humb njeriun e dashur

Lori Hoxha zbulon se kur do të fillojë ‘BBV 2’