in

Tayna kapet mat me futbollistin e njohur?

 

Tiranë- Tayna është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi kudo në rrjet po përflitet se ajo ka nisur një lidhje të re dashurie. Shkak i këtyre aludimeve janë bërë disa foto të publikuara nga një faqe në Insagram.

Në fotot në fjalë pretendohet të jetë Tayna (e njëjta veshje) me futbollistin Giovani Santoro. Dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa po bëjnë foto në Milano.

Ndërkohë reperja nuk ka reaguar ende mbi lajmet që po qarkullojnë. (noa.al/M.D)

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Arsyeja e vështirë pse Shakira do të jetojë në Miami, nuk është për shkak të Piqué

Mariza Ikonomi pranon hapur se është në një lidhje: “E hëngra dhe unë”