in

Të Gjithë Shqiptarët Donin Ta Shikonin! Ja Gjërat Që S’dimë Për Moderatoren e Famshme Aida Shtinon..!!

Moderatorja ka treguar si ia shkatërruan emisionin, çështjet e pazgjidhura që i kanë mbetur p.eng nga “Njerëz të humbur”, e deri tek jeta e saj personale.

Për emisionin ajo tregon për GSH: “Fatkeqësisht ma mbyllën. Dhe ajo ka qenë dita ime më e mërzitur gjatë gjithë kohës të punës sime.

Jam përpjekur shumë ta mbaja me mish e me shpirt, madje disa muaj e kam paguar vetë nga financat e mia personale stafin tim, sepse doja që ajo punë të vazhdonte dhe për këtë nuk jam penduar. Atë ditë kur kam parë të më prishin studion dhe..

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Saliu Po “Plas” Nga Inati/ Me Lindën Te Pallati Mbretëror, Ja Çfarë Thonë Në Spanjë Për Ramën…

EKSKLUZIVE : Gruaja E Parë I Ndërroi Jetë Pasi Lindi Djalin/ Alban Hoxha Flet Për Herë Të Parë Për Lidhjen Me Çiljeta Xhilagën: Unë Zgjohem I Pari Pa Zhurmë!