in

Të shtëna me a*më në një plazh, pl*goset një person

Vlorë- Plagosje me armë zjarri në Vlorë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mesditë në një lokal buzë detit. F

Fillimisht, mes dy personave ka apsur një grindje verbale e cila ka përshkallëzuar në përdorimin e a*mës së zjarrit.

Për pasojë një person është pl*gosur, por rrethanat e detajet nga sherri mbeten ende të paqarta.

Polciia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk dihet identiteti i personit të pl*gosur dhe as detaje nga gjendja e tij shëndetësore.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Rudina Dembacaj përballet me të papriturën në mesnatë, shikoni çfarë i bëri vajza e Mark Frrokut

Zgjidhet Miss Shqipëria/ Ja kush është 17 vjeçarja që fitoi kurorën