in

Të veshur kaq shkurt, nuk e kemi parë asnjëherë Engjëllushën!

 

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë dhe shumë të shkurt.

Në këtë veshje, ajo ekspozon turpin e saj joshës.

Kaq provokuese nuk e kemi parë moti ‘sugaricën’ e Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pas lajmeve për shtatëzaninë,flet vetë Einxhel

Si asnjëherë me parë, Ariana Fejzullahu ekspozon trupin në bikini, barku i saj merr vëmendjen!