in

Të veshura shkurt e me stil, Engji me motra shfaqen hot nga pushimet

 

Këngëtarja Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi po qëndron për pushime në Mal të Zi me familje.

Nga atje ajo ka sjell një imazh ku shfaqet në shoqëri të motres dhe shoqës se saj.

Të veshura shkurt dhe me stil, ato po duken si loçka. /ORAinfo/

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Fundoset një mjet lundrues në Jalë, ja kush e kishte në pronësi

Oriola Marashi nuk ka nevojë të pozoj në bekine për të treguar format trupore