in

Temperaturat arrijnë në ekstrem, SHMU parashikon si do të jetë moti javën e ardhshme

Temperaturat në Shqipëri pritet që të rriten gjatë javës që vjen.

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, bën të ditur se mund të ketë reshje të dobëta shiu në zonat malore.

Parashikimi i motit për javën që vjen:

“Vendi javën e ardhshme do të ketë ndikimin e masave ajrore të nxehta.

Këto masa do të sjellin orë të gjata me diell dhe rritje temperaturash veçanërisht në mesjavë.

Vranësirat e mesditës në male lokalisht do të sjellin shi të dobët.

Era do të fryjë nga juglindja e perëndimi e lehtë e mesatare në bregdet.

Valëzimi në det i forcës 2 dhe 3 ballë.”

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Armina Mevlani i përgjigjet ndjekëses për problemin që i ka shkaktuar gjoksi i madh dhe … është vërtet serioz

“Nuk po më besohet!” këngëtari i njohur shqiptar humb njeriun e shtrenjtë, rrëqeth me dedikimin prekës