Connect with us

Positivity Minds

Tha se është në një lidhje/ Jasmina “thumbon” Andi Artanin apo dikë tjetër…

Latest

Tha se është në një lidhje/ Jasmina “thumbon” Andi Artanin apo dikë tjetër…

 

Ish konkurrentja e edicionit të dytë të “Për’puthen”, Jasmin Kadriu, vazhdon e komentohet në media, lidhja e saj me Andi Artanin, u përfol shumë, dhe vazhdojnë e përfolen me “thumbimet” e tyre ndaj njëri-tjetrit.

Edhe pse lidhja e tyre ka marrë fund, pothuajse secili detaj i vogël merret si kundërpërgjigje.

Së fundi është Jasmina ajo e cila ka postuar një video në ‘TikTok’, ku është përshtatur me trendin e fundit në këtë rrjet social, ku duhet të tregosh arsyen pse je ndarë nga i dashuri.

Jasmina ka përdor një term goxha të rëndë në këtë rast, nuk dihet nëse ky është direkt një “thumbim” drejt Andit, por lidhja e vetme që publiku e di për ish konkurrenten është pikërisht kjo./kosovarja

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.