Connect with us

Positivity Minds

Thellohet tragjedia në Athinë, ndërron jetë edhe shqiptari i tretë

Latest

Thellohet tragjedia në Athinë, ndërron jetë edhe shqiptari i tretë

Athinë- Rëndohet bilanci i përleshjes së përgjakshme në Athinë.

Mësohet se ka ndërruar jetë një tjetër shqiptar, duke e çuar numrin në 3 numrin e tyre. I riu u shtrua në spital në gjendje shumë të rëndë dhe ishte intubuar mirëpo nuk mundi që të mbijetonte dot.

Pak pas orës 21:30, në kryqëzimin e rrugëve Georgiou Nazou dhe Kourtidou, në Kato Patisia, ka pasur një sherr mes shtatë personave, pa u bërë ende të ditur arsyet.

Fillimisht është qëlluar ndaj një motoçiklisti.

Pastaj ka pasur këmbim zjarri mes personave që ndodheshin në dy automjete. Një Benz dhe një Audi.

Njëri prej shqiptarëve u v.ra nga bashkëatdhetari i tij, tjetri u vr.a ndërsa ndiqej nga policia pasi qëlloi në drejtim të tyre duke lënë të plagosur dy efektivë.

Sot në mëngjes ka ndërruar jetë edhe shqiptari i tretë. protothema.gr

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.