in

Tjetër tragjedi! Vd*s 15-vjeçari nga Maqellara, mbytet në lumin Drin

Dibër/ informacion paraprak

Rreth orës 14.10, në fshatin Potgorcë, Maqellarë, shtetasi

A.L., rreth 15 vjeç, duke u larë në lumin Drini i Zi, e ka marrë rrjedha e ujit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Arrestohen tre inspektorë të Policisë, zbardhen detajet

“Riparojeni bojlerin”/ Sapo e kishin blerë, shtëpia shpërthen dhe rrafshohet e gjitha, humb jetën një grua