in

Tmerrohen qytetarët në Tiranë, burri humb jetën në mes të rrugës

Një i moshuar 67-vjeç ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Tiranë, ndërsa ka qenë duke ecur në rrugë pranë “Komunës së Parisit”.

Sipas policisë 67-vjeçai L.K ka rënë pa ndjenja në rrugë ku dhe ka humbur jetë. Dyshohet se i moshuari vuante nga tensioni.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 23.06.2022, në vendin e quajtur Komuna e Parisit, në rrugë, ka ndërruar jetë shtetasi E. I., 67 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga tensioni.

Nga këqyrja paraprake nuk ka shenja dhune dhe nga veprimet e para hetimore është konstatuar se ky shtetas është rrëzuar në rrugë, dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMI FUNDIT/ Gjendet pas disa ditësh kërkime trupi i 56-vjeçares në Vjosë

Detaje nga ngjarja e rëndë/ Burri v*au veten me th*kë, u gjet i pajetë nga nëna e tij (EMRI)