in

Tradhtia e Pique dhe ndarja me Shakirën, ky shtet merr vendimin drastik për yllin e Barcelonës

Mes thashethemeve për tradhti dhe pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique duket se është i padëshiruar në Kolumbi, vendi i origjinës së ish-partneres së tij.

Mesa duket Kolumbia nuk e fal tradhtinë e raportuar të yllit të Barcelonës ndaj këngëtares së famshme.

Disa media propozuan shpalljen e futbollistit “persona non grata” në Kolumbi.

E gjithë kjo jo vetëm për shkak të tradhtisë së pretenduar ndaj yllit të muzikës.

Kolumbianët janë të nervozuar sepse futbollisti ka vizituar vendin e Amerikës së Jugut vetëm një herë me Shakirën në 12 vitet e lidhjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tragjedi në një klub nate/ 17 të vd.ekur e dhjetëra të plagosur, familjarëve nuk u lejohet të shohin trupat

Punonjësit e parkut zoologjik në Greqi vrasin shimpanzen, qytetarët paralajmërojnë protesta