in

Trendi i ri! Nis vjedhja e naftës nëpër seberatorët e makinave. Një i arrestuar

Një trend i ri po përhapet tani. Nis vjedhja e naftës.

Kështu ka ndodhur në Elbasan.

E. P., 39 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, u arrestua pasi akuzohet për veprën penale “Vjedhja” e mbetur në tentativë.

Ai dyshohet se ka tentuar të vjedhë naftë në një kamionin të parkuar.

Por ky nuk është rasti i parë.

Mjaft drejtues mjetesh, veçanërisht kamionësh ankohen se po iu vjedhin naftën dhe metodat janë nga më të çuditshmet!

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Operacion ndërkombëtar kundër trafikut të ngjalave. Mes vendeve edhe Shqipëria

Tymi i zi ‘pushton’ qiellin grek (VIDEO)