in

Tronditëse! Burri masakron për vdekje gruan, merr vendimin e papritur pak minuta më pas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Koukaki të Greqisë, ku një 53-vjeçar ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij 46-vjeçare.

Pak pas orës 1:00 të mëngjesit, ai e ka goditur me thikë gruan, në banesën ku banonin në rrugën Matrozou dhe më pas është larguar, shkruajnë mediat greke.

46-vjeçarja është gjetur nga djali i saj 24-vjeçar i cili ka njoftuar policinë.

55-vjeçari pasi ka ka vrarë gruan e tij, ka telefonuar djalin e tij 24-vjeçar dhe i ka thënë: “Të vrava nënën!” . I riu ishte jashtë dhe po argëtohej kur babai i tij e telefonoi dhe i tha se kishte kryer krimin e tmerrshëm. Menjëherë, ai u kthye në shtëpi dhe u përball me tragjedinë e rëndë.

Ndërkohë, 53-vjeçari është larguar me makinën e tij në Palea Fokaia dhe ka tentuar pa sukses të bëjë vetëvrasje duke u rrëzuar nga ura.

Ai është gjetur nga autoritetet dhe aktualisht po trajtohet në spital.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Makina përplas biçikletën, ndërron jetë i mituri

Çmendet moti, bie breshër me madhësinë e një topi tenisi, thyhen xhamat(Video)