in

Tronditëse në Pogradec, burri varet brenda në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec.

Mësohet se në lagjen nr.1 të këtij qyteti është vetëvarur shtetasi H. Ç., 83 vjeç, i cili nga deklarimet e mara dyshohet se vuante nga depresioni.

Njoftimi i policisë:

Informacioni paraprak/ Më datë 24.06.2022, rreth orës 10:00, në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, është vetëvarur shtetasi H. Ç., 83 vjeç,

i cili nga deklarimet e mara dyshohet se vuante nga depresioni.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

I fundit! Hapet “drita jeshile” për Shqipërinë/ Bullgaria miraton propozimin “francez” për Maqedoninë e Veriut

Rrëzohet avioni, raportohet për të vdekur dhe të plagosur(Video)