in

U dyshua se është në pritje të një vajze, Joni zbulon gjininë e fëmijës së Arbana Osmanit

 

Moderatorja Arbana Osmani është tashmë në ditët e fundit të shtatazënisë.

Megjithëse e ka mësuar disa muaj më parë gjininë e fëmijës së saj, ajo nuk ka preferuar ta ndajë me publikun.

Në media ka pasur aludime se Arbana është në pritje të një vajzë, dhe duket se këtë gjë e konfirmoi edhe djali i moderatores, Joni.

Teksa po shijon pushimet në Firenze, Arbana ndau me ndjekësit një videp në Instastory, ku ishte së bashku me partnerin dhe dy djemtë e saj, në një moment Joni thotë: “Ja në Firenze me motrën”, ndërsa përkëdhel barkun e moderatores./panorama

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Fjolla tregon format perfekte trupore në bekini

Adrola Dushi shfaqet mahnitëse në foto sesionin e fundit