in

U kapën mat bashkë, Majk bën veprimin e papritur për ish-konkurrenten e Për’puthen

Majk ka qenë në fokus të mediave pasi përflitet se ka nisur një romancë me ish konkurrenten e Përputhen, Melisa Lleshin. Këto lajme vijnë pak kohë pas raportimeve se Melisa i ka dhënë fund lidhjes me ish konkurrentin tjetër, Andin. Spekulimet lindën pasi Majk u fotografua bashkë me Melisën.

Megjithëse, ende nuk ka një reagim publik nga ana e dyshes për raportin e tyre. Mirëpo, sot ka shtuar akoma më shumë dyshimet pas veprimit që ka bërë për të. Ai ka treguar publikisht mbështetjen për Melisën. Ai shpërndau në profilin e tij në rrjetet sociale këngën e saj të re.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Prej 3 javësh nuk kishte dalë në ekran, emisioni i fundit i analistit Myftaraj para se të h idhej nga pallati

Zjarr në Fier, rrezikohen antenat televizive dhe celulare në Peshtan të Madh