in

U nda nga Shakira, Pique drejt shpalljes ‘non grata’ në Kolumbi

Ndarja nga Shakira duket se do t’i kushtojë shumë Pique.

Lojtari i Barcelonës thuhet se do të shpallet një person i padëshiruar, ‘non-grata’ në Kolumbi, vendin e origjinës së këngëtares.

Kolumbia nuk e fal tradhtinë e raportuar të yllit të Barcelonës ndaj këngëtares së njohur. Disa media propozuan shpalljen e futbollistit “persona non grata” në Kolumbi.

Jo vetëm për shkak të tradhtisë së pretenduar ndaj këngëtares. Kolumbianët janë të nervozuar sepse futbollisti ka vizituar vendin e Amerikës së Jugut vetëm një herë me Shakirën në 12 vitet e lidhjes.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Hëngrën në Radhimë, helmohen 5 turistë në Vlorë, përfundojnë në spital me bark e të vjella

Irini Qirjako tregon për herë të parë: ‘Donin të më ‘rrëmbenin’ në Greqi dhe Suedi’!