in

U shiti disa personave me anë të mashtrimit të njëjtin automjet, në pranga i riu

Fier- Shërbimet e policisë në Fier arrestuan Amarildo Alcani 25 vjeç me banim në Tërbuf Divjakë.

Ndaj tij rëndon akuza e veprës penale të mashtrimit.

Ky shtetas ka përvetësuar nëpërmjet mashtrimit dhe paraqitjes së fakteve të rreme, shumën 4.500.000 lekë, pasi u ka shitur personave të ndryshëm, një automjet tip “Volkswagen”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kamioni përplas makinën në Berat, plagoset rëndë e reja

Habit moderatorja e Top Channel: I adhuroj veriorët se janë analfabetë, s’dinë të shkruajnë… por ato….VIDEO