in

U tha se është lidhur me një vajzë, reagon aktorja e Klanifornias dhe zbulon të vërtetën

Esmeralda Metkaj ose e njohur si Cubi, e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën” i habiti të gjithë me një deklaratë, kur u pyet për jetën e saj personale.

Cubi pranoi në fillim që është e dashuruar dhe më pas moderatorja Aulona Musta i tha: “Unë e di që nuk do të flasësh për marrëdhënien, por do të flasim për marrëdhëniet në përgjithësi, pa e ditur kush është ai”.

“Mund të jetë dhe ajo. Jetojmë në botën e lirë”, ia ktheu aktorja.

Pas titujve të portaleve që shkruanin se Cubi është në një marrëdhënie me një vajzë, aktorja ka reaguar duke treguar se ishte thjesht shaka.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

“Nëse s’ju pëlqen Shqipëria, pse ktheheni more? Na lini r ehat neve që je tojmë këtu në këtë “sh ëmtinë” tonë”

Përleshja e përgjakshme mes shqiptarëve, zbulohet identiteti i një prej vi*timave të masakrës në Athinë