Connect with us

Positivity Minds

Udhëtimi i pazakontë i gruas me gjapërin në makinë në autostradë! (Video)

Latest

Udhëtimi i pazakontë i gruas me gjapërin në makinë në autostradë! (Video)

SHBA- Një gruaje nga Kansasi iu bashkua një pasagjer i pazakontë ndërsa udhëtonte në autostradë.

Në xhamin e përparmë dhe te pasqyra e saj varej një gjarpër.

Gruaja ruajti qetësinë deri në fund edhe pse zvarraniku nuk u largua gjatë gjithë udhëtimit.

Kur mjeti ndaloi ai zbriti dhe u zvarrit mes barit. noa.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.