in

UFO-t fluturojnë sërish mbi qiell? Dritat misterioze alarmojnë banorët

Diskutimet mbi UFO-t janë rikthyer sërish në SHBA, pas një videoje të publikuar në rrjet ku shihen disa drita misterioze që fluturojnë mbi san Diego.

Disa banorë thanë se vunë re një shkëlqim në qiell pranë Mission Beach dhe lagjes Paradise Hills të qytetit.

Një përdorues i Twitter tha se ata panë deri në pesë topa dritash që fluturonin mbi oqean. Ata pretenduan se dritat vazhduan të qëndronin ndezur për rreth një orë.

Një person tha: “Ka disa drita të egra që notojnë mbi qendër të San Diegos.

“A e di ndokush nëse ka të bëjë me 4 korrikun, apo Marinën, apo mund të besoj se më në fund po na vizitojnë alienët”.

Një tjetër pyeti: “A është ky një lloj kodi Morse? Pse askush tjetër nuk po mërzitet?”

Ndërsa një përdorues i tretë i Twitter postoi: “Dritat e çuditshme që fluturojnë në San Diego. Ju lutemi jini të huaj.”

Një komandant i orës së policisë në San Diego thuhet se i tha Fox5 se dritat u krijuan nga flakët ushtarake, dhe jo nga dronët ose UFO-t.

Një sërë pamjesh të supozuara të UFO-ve janë raportuar në të gjithë vendin muajt e fundit.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aktivistja e akuzoi liderin historik për situatën, Berisha i përgjigjet: Kam një apartament e 100 mijë euro, fëmijët m’i kontrollon Rama

Ministri i Jashtëm rus paralajmëron Perëndimin: Sa më shumë armë të dërgoni në Ukrainë aq më gjatë…