Connect with us

Positivity Minds

Valixhe e dyshimtë tek Rruga e Kavajës, reagon policia

Latest

Valixhe e dyshimtë tek Rruga e Kavajës, reagon policia

Një valixhe e dyshimtë, ka alarmuar banorët e Rrugës së Kavajës. Ata kanë njoftuar menjëherë policinë rreth orës 12:20 kur është pikasur pranë një kompleksi pallatesh.

Pas kësaj telefonate, shërbimet e policisë kanë rrethuar zonën. Pas verifikimeve është mundur të hapet valixhja ku rezultoi se brenda kishte vetë rroba.

Njoftimi:

Në orën 12:20, në Rrugën e Kavajës, në afërsi të një kompleksi pallatesh, është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.