Connect with us

Positivity Minds

(video) Balerini i njohur i propozon për martesë direkt në emision moderatores së TCH: A pranon të martohesh me mua?

Latest

(video) Balerini i njohur i propozon për martesë direkt në emision moderatores së TCH: A pranon të martohesh me mua?

Graciano Tagani i ka propozuar për martesë Argjira Spancës ditën e sotme live në emision para mijëra syve të shqiptarëve.Në fakt e gjitha ishte inskenim për rubrikën e lojërave “Dielli apo Hëna” në “E diell” ndonëse u duk shumë i vërtetë.Balerinit iu kërkua t’i propozonte për martesë partneres së tij në skenë dhe në jetë, dhe ndonëse ishte një porpozim thjesht për lojë, fjalët e Gracianos ishim mjaft të ndjera.“Ky gjest nuk është i inskenuar sepse Gjira është nusja ime. Qenka një moment i vështirë. Ti e di sa të dua, je gjëja më e shtrenjtë që kam.SHIKO VIDEONTë jam shumë falenderues sepse realisht më ke ndryshuar jetën. Do martohesh me mua?” –tha Graciano para se të ulej në gjunjë dhe t’i propozonte me një unazë. Sigurisht përgjigja që mori nga Argjira ishte ‘Po’ dhe në fund dhëndri puthi nusen.Kujtojmë se dyshja prej kohësh bashkëjetojnë bashkë, ku përvec jetës personale, ndajnë bashkë dhe ambientin e punës ku punojnë, pasi janë të dy pjesë e “E Diell”.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.