Connect with us

Positivity Minds

VIDEO/ Po festonin 45-vjetorin e martesës, Joe Biden rrëzohet nga biçikleta

Latest

VIDEO/ Po festonin 45-vjetorin e martesës, Joe Biden rrëzohet nga biçikleta

Presidenti amerikan Joe Biden, ditën e sotme është rëzuar nga biçikleta gjatë një udhëtimi me bashkëshorten e tij me të cilën po festonin 45-vjetorin e martesës.

Mëngjesin e kësaj të shtune presidenti së bashku me bashkëshorten dhe bodigardët u nisën për një udhëtim me biçikleta.

Pak çaste para rënies, ai përshëndeti gazetarët me një dorë dhe iu tha “Mirëmëngjes”.

Biden dhe gruaja e tij shënuan dje 45 vjetorin e martesës dhe po kalojnë fundjavën e festës së 19 qershorit në plazh.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.