in

VIDEO/ Rama takohet me shqiptaren në Austri: ‘Je më ylli nga të gjithë Hasije’

Austri- Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Wachau të Austrisë. Ai njofton se sapo ka përfunduar një takim me kancelarin Austriak, por në përfundim të këtij takimi, Rama ka hasur në një grua shqiptare nga Maqedonia e Veriut.

Takimin, kreu i qeverisë e ka filmuar dhe ndarë në rrjetin social ‘Instagram’. Rama shkëmben batuta me gruan e cila quhet Hasije.

Kjo e fundit shprehet shumë krenare dhe e lumtur që u takua me Ramën. (noa.al/M.D)


What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Sulmuesi i Juventusit ‘pa frena’; pret fëmijën e katërt në përvjetorin e 5-të të martesës

Mbrëmë ishte në emision, këngëtari i njohur njofton se sot ka bërë aksident. Publikon foto me këmbë e duar të fashuara