in

Videoja virale, vajza tregon “hilen” që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

 

Një prej përdoruesve të Tik Tok tregon një truk me të cilin gjoksi i saj duket tre herë më i madh.

Kirsten Songer është 22-vjeçarja amerikane që morri famë teksa tregoi se si me konturim te mire mund te arrihet edhe nje gjoks qe duket mire.

Kjo pasi videoja e saj është bërë virale në TikTok duke e treguar pikerisht menyren se si ajo lyen apo konturon gjoksin e saj me bronzer.

Kirsten punon në prej zinxhirin të kafeneve Hooters dhe studion për mjekësi.

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Aferdita Paqarada me këtë foto na e dëshmon se vitet janë vetëm numër për të

Pas ndarjes nga Pique, Shakira shihet me një burrë misterioz