in

Vjehrra rrin n’pizhama gjith diten dhe shikon seriala turke dhe prap thot qe eshte e lodhur dhe une s’bej asgje…!!

Jam nje vajze e re,e martuar,jam e vetmja nuse ne shpi,jetoj veq me dy vjehrrit se kta nuk kan femije tjeter perveq burrit tim. Me burrin jam shume e lumtur me vlerson shume,gjithashtu edhe me vjehrrin e kaloj teper mire se i respektoj shume, problemin e kam me vjehrren nuk ka filloren e perfundume po punon sado pune e thjesht qe bon ne pune shkon,une kam fakultet tperfundum rri ne shpi sidoqofte nuk..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

What do you think?

Written by Trend Live

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pas ndarjes nga Erjoni, Mikela prezanton të ‘dashurin’ e ri

Dhιmbje e Madhe: Ndahet Ιajm shυmë i hidhυr për liderin histοrik Fatοs Nanο…